loader

Tekneni Ekle

  1. Ana Sayfa
  2. Tekneni Ekle
no records

Tekne sahibi olarak devam etmek için lütfen kayıt olun ve giriş yapın.

01.

Kayıt Olun

Marina Yat Tekne Kiralama Platformuna hızlı bir şekilde "Tekne Sahibi" olarak kayıt olun ve profilinizdeki bulunan bilgileri eksiksiz doldurun.

Tip
02.

Teknenizi Ekleyin

Sağ üstte bulunan kullanıcı adınızın olduğu bölümden kontrol paneline girerek "Tekne Ekle" bölümünden 5 kolay adımda teknenizi ekleyin. Ne kadar çok bilgi verirseniz o kadar ilgi çekersiniz!

Tip
03.

Yeni Müşterilere Ulaşın

Pazarlama giderleriniz düşerken, bireysel tekne sahipleri daha önceden bağlantıları olmayan geniş bir talep havuzuna erişim sağlarlar.

Tip

Marina Yat Avantajları

Yatınızı Marina Yat web sitesinde listelemek ücretsizdir ve daha büyük bir pazara ulaşmak, yeni müşterilerle bağlantı kurmak ve sonuçta daha fazla rezervasyon yapmak için eşsiz bir fırsat sunar. Aşağıdaki butondan Marina Yat ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Marina Yat, charter endüstrisinde Türkiyenin ve Dünyanın önde gelen web sitesi olma yolunda hızla ilerlemekte ve tüketicilere daha bilinçli charter kararları vermek için ihtiyaç duydukları tüm kaynakları sağlamayı taahhüt eder. Platformumuzun merkezinde, uzman istihbarat ekibimiz tarafından günlük olarak güncellenen kiralık yatların kapsamlı bir listesi bulunmaktadır.