loader
MarinaYat
MarinaYat

Tekne Kiralama Daha Güvenilir Bir Tatil Sağlıyor

  •  09/05/2020
  •  0 Yorum

Koronavirüs salgınının başlaması ile birlikte birçok kişi yaz tatilinde oteller ve konaklama işletmelerini tercih etmekten geri duruyor. Birçok kişide, kalabalık ortamlar oluşması ve sosyal mesafenin korunamaması gibi durumlarda hastalık ile karşılaşma korkusu yer alırken, tekne kiralama daha doğru bir alternatif olarak görülüyor.

Tekne Kiralama Daha Güvenilir Bir Tatil Sağlıyor

Yaz tatili için yat kiralama gibi bir fikre sahip olan kişiler, bu sayede daha konforlu ve tamamen özgür bir alanda tatil yapma fırsatını değerlendirebilecek. Günümüz itibariyle normalleşme sürecinin başlamış olması sayesinde de Ege sahilleri tatil için aktif bir hale gelirken, özellikle bu sahillerde otel ya da konaklama işletmeleri daha az tercih ediliyor. Birçok kişi sosyal mesafe kurallarına uyma, belirli bir sınır içerisinde çok kalabalık olmadan tatil yapma ve daha özgür olma açısından kiralama hizmetlerini seçiyor.

Öte yandan bakıldığında yat veya tekne gibi araçların kiralanması ile birlikte istediğiniz mimari konforu ve tatil özelliklerini daha kolay elde edebiliyorsunuz. Bütçenize uygun bir şekilde günlük olarak veya istediğiniz gün sayısı ile seçebileceğiniz teknelerde farklı kişi sayıları ile birlikte gezi rehberi imkanı da elde ederek tatil yapabilirsiniz.

Tekne Kiralama İçin Önceden Plan Yapın

Özellikle koronavirüs salgını dolayısıyla çok daha fazla tercih edilmeye başlanan tekne kiralama hizmetleri planlarınızı daha önceden yapmanız doğru olacaktır. Örnek olarak çocuklar ile birlikte 4 kişilik bir aile için uygun boyutlarda bir araç kiralamak istiyorsanız, önceden bir planlama yaparak doğru tekne seçimini sağlayabilirsiniz.

5 yıldızlı otel konforunda bir hafta veya daha üstü gibi bir süreç içerisinde tatil yapmak için yat kiralama hizmet aldığınızda, ek hizmetler konusunda da incelemeler sağlayabilirsiniz. Özellikle Marina Yat gibi bir firma sayesinde teknede bulunabilecek özellikler açısından beyaz eşyalar, internet, televizyon, mutfak, full döşeli odalar, barbekü ve resepsiyon gibi hizmetler temin edebilirsiniz.

Profesyonel kaptanlar eşliğinde motor yat, gulet veya katamaran gibi araçlarda kiralama gerçekleştirdikten sonra aynı zamanda gezi rehberi talep ederek tatilinizi daha özel bir hale getirebilirsiniz. Örnek olarak Marmaris veya Antalya üzerinden başlayan bir yolculuk ile birlikte iyi bir rota takip ederek, kaptanınız eşliğinde unutulmaz bir tatil yaşama keyfine sahip olabilirsiniz.

Leave Your Comment