Şifreyi Yenile

0 TL - 10.000 TL

Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000 TL

Your search results
3 Kasım 2018

Sörf Hastalarına Sea Doo Wake 155 Jetski

Wakeboard’ınızı, pateninizi, sörfünüzü veya suda binebileceğiniz her şeyi yanınıza alın. Ski Mode, Ski Pylon ve Board Rack gibi odaklanmış özellikler sayesinde, çekilmek isteyeceğiniz başka bir deniz aracı olmayacak.

SKI MODE İLE AKILLI GAZ KONTROLÜ

Bu ayrıcalıklı özellik, binicilerin tekrarlanan ve hassas şekilde kontrol edilen kayak ve wakeboard için önceden programlanmış hızlanma ve hız profillerini seçmelerine ve diğer 2 sürüş modlarından (Sport ve ECO) yararlanmalarına olanak tanır.

ÇIKARILABİLİR WAKEBOARD RAF

Bu çıkarılabilir Board Rack standart olarak geliyor, böylece geminizi deniz taşıtınızın yanına taşıyarak en sevdiğiniz sürüş noktanıza kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı olabilirsiniz.

POLYTEC MALZEME

Bu yenilikçi malzeme, küçük motorlarda bile en yüksek performansı sunmak için deniz taşıtının ağırlığını azaltır ve çekilmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, renklendirmeli kalıplama, cam elyafı ile çizilmeye karşı daha dayanıklıdır.

BOARDING LADDER

Suda eğlendikten sonra deniz taşıtına geri dönmeyi kolaylaştırır. Katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Katlandığı zaman hiç bir performans kaybı yaşatmaz.

AKILLI FREN VE TERS (iBR)

ABD Sahil Güvenlik tarafından 2009 yılından beri ve şimdi üçüncü jenerasyonunda tekne güvenliğini geliştirmek için kabul edilen Sea-Doo özel iBR (Akıllı Fren ve Ters) sistemi, kullanılan deniz taşıtlarından en az 160 fit (48 m) * daha erken durmanızı sağlar. Gidonun her iki elciği ile, biniciler düşük hızlarda sabit, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri gidebilirler.

 

KAPALI-DÖNGÜ SOĞUTMA SİSTEMİ

Bu teknoloji, artan güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu su ve hasarlı döküntülerin motora girmesini önler.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

  • Gelişmiş Arama

  • Reset Password