loader
MarinaYat
MarinaYat

Sea Doo – Spark Jetski

  •  31/10/2018
  •  0 Yorum

Tamamen suya batırılabilir ve çıkarılabilir ses sistemi ile suyun içinde, açık veya kapalı olarak müziğinizi dinleyin. 50 watt ve Bluetooth Bağlanabilirliği şarj edilebilir lityum pil ile birlikte gelir ve hoparlör üzerindeki kontrol pedi, deniz taşıtlarınızı kontrol etmenizi veya kapatmanızı kolaylaştırır.

2 Veya 3 Kişilik (OPSİYONEL)


Suya çiftler veya üçler çarpması halinde, Sea-Doo SPARK 2 veya 3’lü konfigürasyonlarda kullanılabilir.

 

Rotax 900 ACE / 900 HO ACE Motoru


Rotax 900 ACE motor, sadece 1,94 (US galon) kullanan piyasadaki en verimli yakıt motorudur. Saatte (7.34 L) yakıt daha yüksek beygir gücü, daha hızlı hızlanan Rotax 900 HO ACE saatte sadece 2.4 US galon (9 L) kullanır. Her ikisi de kompakt, hafif ve anında hızlanma sağlıyor.

Özel Intelligent Brake ve Reverse (iBR) sistemi ile daha fazla kontrole sahip olun ve SPARK modelleri için taşınabilir yeni BRP ses sistemi ile gittiğiniz her yerde daha eğlenceli olun. * Kişisel eşyalarınızı yanınızda getirmek ve Reboarding’i denizle kolaylaştırmak için Ön Depolama Kutusu Kitini ekleyin -Doo Adımı. Ayrıca hırsızlık önleme anahtarı ile daha fazla güvenlik elde edin.

Polytec Malzeme

Bu yenilikçi malzeme, küçük motorlarda bile en yüksek performansı sunmak için deniz taşıtının ağırlığını azaltır ve çoğu sedan ile çekilmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, renklendirmeli kalıplama, cam elyafı ile çizilmeye karşı daha dayanıklıdır.

Linq Sistemi

Bir oyun değiştirici keşfedin. En son Sea-Doo platformumuzdaki Quick-Attach Rear Cargo LinQ Sistemi standardı artık tüm diğer modellere eklenebilir *. Çünkü daha fazla şey toplayabildiğinizde, daha fazla oynayıp, daha uzaklara gidip, yiyecek ve soğuk ve taze içeceklerinizi yudumlarken, artık sadece gezintiye çıkmazsınız, maceralara devam edersiniz.

Kapalı – Döngü Soğutma Sistemi

Bu teknoloji, artan güvenilirlik ve gönül rahatlığı için aşındırıcı tuzlu su ve hasarlı döküntülerin motora girmesini önler.

Leave Your Comment