Şifreyi Yenile

0 TL - 10.000 TL

Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000 TL

Your search results
1 Kasım 2018

Sea Doo GTX Limited 230 / 300 Jetski

Sektördeki en büyük yüzme platformu ile suya takılan ilk deniz aracı. Düz, sağlam ve rahat, çekici spor yapmak, yatmak, spor yapmak için idealdir. Arka koltuğu kaldırarak daha fazla alan yaratın.

Sınırlı Paket

Bir deniz aracı kapağı, USB portu, çıkarılabilir kuru poşet, güvenlik seti ve özel renklendirme gibi özel ekstralar sunar. Ayrıca bir derinlik bulucu, su sıcaklık göstergesi, yüksek performanslı VTS ve daha fazlası.

Modüler Ergolok Koltuk

Dar koltuk, dizlerinizi doğal bir sürüş pozisyonunda birbirine yaklaştırırken, basamaklı koltuk tasarımı siz ve yolcularınız için daha fazla yan destek ve stabilite sağlar. Ayrıca çıkarılabilir arka koltuk, dışarıda takılmak, güneşlenmek veya yüz yüze piknik yapmak için size daha fazla alan sağlar.

ST3 Gövde

Yüksek hızlarda, sert açık deniz sularını vururken, bir koyda dinlenirken ya da sadece yan yana yatmış olsanız da, daha geniş gövde, daha düşük bir ağırlık merkezi ve geliştirilmiş gövde tasarımı sayesinde endüstri lideri bir denge sunar.

Arka Kargo Linq Sistemi

Güvenli Hızlı Bağlantılı LinQ Sistemi ile artık ekstra arka depolama mümkündür. İki uygun, entegre bağlantı noktası kullanarak su taşıtınızın arkasına bir yakıt kutusu, bir çanta, bir soğutucu ve daha fazlasını kolayca tutturmanıza imkan verir.

7.6 “Genişliğinde Dijital Ekran


Tamamen yeni 7.6 “geniş dijital ekran, modlar arasında dolaşırken ve araç bilgilerinin yerini belirlerken kullanıcılara gelişmiş bir deneyim sunuyor. Ayrıca, herhangi bir ışıkta yüksek görünürlük sağlayan otomatik karartma aydınlatmasına da sahip. Daha büyük ekran alanı ve büyük dijital sayılar ve harf, sürüş sırasında daha iyi görünürlük sağlar.

Bluetooth Ses Sistemi

Endüstrinin ilk tamamen entegre su geçirmez Ses Sistemi, mükemmel bir şarkı güvertede her zaman sağlamak için 100 watt toplam sistem gücü, tam su geçirmez performans, Bluetooth bağlantısı ve harici oynatma kontrolleri ile, eğlencenin gittiğiniz her yere gitmesini sağlar.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

  • Gelişmiş Arama

  • Reset Password