Şifreyi Yenile

0 TL - 10.000 TL

Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000 TL

Your search results
30 Ekim 2018

Sea Doo GTİ 130 Jetski

2 Ayrı Motor Seçeneği

Güvenilirliği, eğlenceli performansı ve yakıt tasarrufunu sunan iki kanıtlanmış Rotax motordan birini seçin: Rotaph 1503, en yüksek hızı 52 mil / saat (84 km / saat) ve Rotax 1503 NA, 55 mil / saat (88 km / s) h).

Ekstra Özellikler

Bu model 31 US galeri ile standart olarak geliyor. (117 L) depolama alanı, bir gezici koltuk, bir yatılı merdiveni ve ek gösterge fonksiyonları (yakıt tüketimi, saat).

Akıllı Fren


ABD Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 2009’dan beri ve şimdi üçüncü jenerasyonunda tekne güvenliğini geliştirmek için kabul edilen Sea-Doo’ya özel iBR sistemi, fren kullanmadan deniz taşıtlarına göre 160 feet (48 m) * daha erken durmanızı sağlar. Gidonun her iki eliyle, biniciler düşük hızlarda sabit, endişesiz manevra için ileri, nötr ve geri çekilebilirler.

Değişken Trim Sistemi


Süvari tercihi, su koşulları ve yolcu sayısına göre su taşıtının burun açısını daha yüksek (daha yüksek hızlarda daha iyi denge için) veya daha düşük (çekme ve hızlı başlatmalar için) ayarlayın.

Akıllı Gaz Kontrolü


Su taşıtı dijital bilgi merkezinizde bulunan Spor ve ECO gibi farklı sürüş modları sayesinde gücünüzü istediğiniz gibi seçin.

Anti Güvenlik Sistemi ve Acemi Sürüş Anahtarı


Etkin bir hırsızlık caydırıcılığı olarak hizmet veren deniz taşıtınıza özgü Dijital Olarak Kodlanmış Güvenlik Sistemi. Öğrenme Anahtarı da yeni başlayanlar için hızını sınırlar.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

  • Gelişmiş Arama

  • Reset Password