Şifreyi Yenile

Nasıl Çalışır?

0 TL - 10.000 TL

Tekne Kiralama

0 TL - 10.000 TL

Your search results

Nasıl Çalışır?

25 Haziran 2019 - MarinaYat

MarinaYat, tekne sahipleri ile tekne kiralamak isteyenleri bir araya getiren bir platformdur. Teknesini kiraya vermek isteyen kişiler ya da şirketler kullanıcı hesabı açtıktan sonra teknelerinin detayları ile birlikte ilan oluşturarak sisteme kayıt olurlar. Tekne kiralamak isteyen kişiler ise arama panelini kullanarak farklı alternatifler arasından diledikleri özelliklere sahip tekneleri kolay ve hızlı bir şekilde kiralayabilirler.

Tekne sahipleri, MarinaYat tekne kiralama platformuna ilan verildikten sonra, müşteriler kendilerine uygun tekneyi ve lokasyonu seçerek rezervasyon yaparlar, rezervasyon tekne sahibine iletilir. Tekne sahibi teknenin müsaitlik durumuna göre rezervasyonu kabul eder. Rezervasyonun kabul edildiği bilgisi müşteriye iletilir ve tekne sahibinin isteği doğrultusunda “Güvence Bedeli” ödemesi istenir. Ardından kiralama gününe kadar geri kalan tüm ücret tekne sahibine ödenir.

Müşterinin rezervasyonu onaylandıktan sonra tekne sahibine yapılacak olan ön ödemedir. Eğer müşteri rezervasyonu iptal ederse bu tutar tekne sahibinde kalır. Güvence Bedeli, kiralama hizmeti bittikten sonra tekne sahibi tarafından müşteriye geri ödenebilir.

MarinaYat platformunda bulunan tüm kiralık tekneler için ilan açıklamasında “Yakıt Dahil” veya “Yakıt Dahil Değil” olarak yakıt bedeli belirtilmektedir.