loader
MarinaYat
MarinaYat

Mavi Yolculuklar İçin Yat Kiralama Hizmeti

  •  08/05/2020
  •  0 Yorum

Çok eski zamanlardan bu yana televizyonlardan ve edebiyattan aşina olduğunuz mavi yolculuğa çıkabilmek için bir deniz aracına sahip olmanız gerekir. Ancak herkes tekne veya yat gibi bir deniz aracına sahip olma imkanına ulaşamadığı için bu konuda kısa süreli mavi yolculuklar için de tekne kiralama gibi bir hizmet alınması mümkündür.

Mavi Yolculuklar İçin Tekne Kiralama Hizmeti

Kiralama hizmeti; iç dekorasyonu yapılmış, farklı hizmetler sunulan, kişi kapasitesi değişen ve farklı iskelelerden kalkış yapabilecek araçlar ile sağlanır. Bu amaç ile yat kiralama hizmetleri alındığında, örneğin 10 kişi kapasiteye sahip bir araç tercih edilebilir. Bu konuda seçebileceğiniz bir gulet örnek olarak Göcek sahilinden denize açılarak size eşsiz bir tatil sağlayabilir.

Planlı şekilde kiralama gerçekleştirdiğiniz bu gulet içerisinde 10 kişi için 5 yatak odası gibi bir kapasite, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, açık alan duşu, parti gibi birçok farklı fırsat elde edebilirsiniz. Profesyonel kaptanınız sayesinde gezi rehberi hizmetlerini de elde ederek, kıyılardan ve koylardan geçen çok güzel bir deniz yolculuğu yapabilirsiniz.

Konforun Yeni Adresi Yat Kiralama

Son yıllarda eski dönemlere göre 5 yıldızlı oteller veya tatil köylerinde yaz mevsimini geçirmek isteyen kişilere göre yat kiralama hizmeti alan kişiler çok daha yüksek bir noktaya ulaşmıştır. Çünkü özel bir şekilde günlük, haftalık veya daha uzun süreli kiralama imkanı bulunan bu araçlarda bir otelden daha konforlu konaklama sağlanabilir.

İsteğe bağlı bir şekilde mutfak bulunması, servis hizmetleri verilmesi, ek hizmetler talep edilmesi gibi birçok ayrıntı tekne kiralama hizmetlerinde yer almaktadır. Bu konuda Marina Yat gibi bir firma üzerinden aldığınız hizmetler ile birlikte hem gulet hem motoryat hem de katamaran gibi kiralama hizmetleri talep edebilirsiniz.

Gerçekleştirilen kiralama hizmetleri ile birlikte farklı destinasyonlar olarak Antalya, Aydın, Bodrum, Fethiye, İstanbul, İzmir, Marmaris, Muğla ve Kalamaki gibi limanlardan yola çıkabilirsiniz. Kaptan tarafından sunulan gezi rehberi dahilinde denize girebileceğiniz koyları ve tarihi bölgeleri görerek daha fazla keyif elde edebilirsiniz. Marina Yat firmasının sunduğu avantajlar ile birlikte bu tatilde evinizin konforunda aileniz veya sevdikleriniz ile unutulmaz zamanlar yaşayabilirsiniz.

Leave Your Comment