Şifreyi Yenile

0 TL - 10.000 TL

Gelişmiş Arama

0 TL - 10.000 TL

Your search results
1 Ekim 2018

Custom Line Navetta 33


Haziran 2017’de lanse edilen Ferretti Group’un Özel Seri bölümünden yeni Navetta 33, şimdiden sattığı 10 adet yat ile oldukça popüler oldu. Tavandan tabana pencereleriyle, mekanı doğal ışık hacmiyle dolduran bu yatın neden popüler olduğunu anlamak zor değil.

Custom Line Navetta 33, sonsuz sayıda uzun ödül listesine bir başka ödül daha ekliyor. Çok ödüllü bir kazanan, prestijli World Superyacht Awards 2018’de “En İyi Üç Katlı Yarı Deplasmanlı Yat” kategorisinde başarılı oldu. Yeni uluslararası ödül, “En İyi İç Tasarım: 399GT’nin Altında Motor Yatlar” ödülünü kazandı. Ocak ayında Boat Uluslararası Tasarım ve İnovasyon Ödülleri’nde.

Dünya Superyacht Ödülleri 2018 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü İtalya’nın Floransa kentinde gerçekleşti. Uluslararası yat dünyasında en çok ilgi gören bu ödüller, hem teknoloji hem de tasarım için yaratıcı ve yenilikçi bir yaklaşım sergiliyor. Prestijli ödül, çoğunlukla önemli yatların sahiplerinin ve yat dünyasının önde gelen kişiliklerinin oluşturduğu bir uzmanlar heyeti tarafından belirlendi. Panel, Custom Line Navetta 33’ü eşsiz bir mükemmellik ürünü olarak tanıdı.

Sofistike ve zarif Custom Line Navetta 33, şimdiye kadar yapılmış az sayıda tekne gibi göze çarpıyor.
Kitzbühel’in büyüleyici Alpine ortamında, Navetta 33’ün cazibesi dikkat çekiyor. Stillerin, şekillerin çarpıcı bir senfonisi ile denizin gerçek bir yıldızı.
Navetta 33, Ferretti Group’un Ürün Stratejisi arasındaki ortaklık neticesinde ortaya çıkarıldı.
Komite (mühendis Piero Ferrari liderliğindeki) ve arkasında bulunan Mühendislik Departmanı Tandem’de çalışan Telli’nin sahibi Antonella Ferrari’nin tercihleri ​​eşliğinde iç tasarım özel çizgi stil departmanı ile birlikte yapıldı.
Ferretti Group CEO’su Alberto Galassi, kazanımdan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.
Önyargılı olmak ozrundaydım. Çünkü ben kendim Navetta 33 sahibi olduğumu söylemekten zevk duyuyorum. Böyle bir ödüli hakkettiğimize inanıyorum. Navetta 33’ün sıra dışı referanslarının altını çizdi.
Yaşanabilirliği birleştiren yenilikçi bir yattır.

Kategori: Mega Yatlar

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

  • Gelişmiş Arama

  • Reset Password